وزارت ورزش و جوانان ایران در نظر دارد پرونده قرارداد بحث برانگیر مانوئل ژوزه را به دادگاه بکشاند تا مشخص شود عامل این خسارت سنگین به بیت المال چه شخصی بوده است.

Related image

به گزارش تابناک ورزشی، مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش در صفحه اینستاگرامش خبر از پیگیری قضایی پرونده قرارداد عجیب این پیرمرد پرتغالی با پرسپولیس در زمان مدیریت سابق این باشگاه داد.

این مقام دولتی از قرارداد ژوزه با قرمزها با عنوان «سوپر سوپر ترکمنچای» یاد کرد و در حالی که برای سه ماه کار، مبلغ هفت میلیارد تومان به وی پرداخت شده ، حالا باید این ظلم به سرمایه کشور پیگیری شود.

قرارداد ژوزه در زمان مدیریت محمد رویانیان و در دولت محمود احمدی نژاد بسته شد و ماه گذشته تاریخی ترین زیان را به بودجه ورزش کشور تحمیل کرد و پرسپولیس را تا آستانه محرومیت سنگین و کسر امتیاز و حتی سقوط به دسته پایین تر پیش برد. به نظر می رسد حالا وقت پاسخ دادن عوامل عقد این قرارداد نجومی و زیان بار است هرچند بعید است این اعداد و ارقام را بشود پس گرفت و به صندوق عمومی برگرداند و متاسفانه مثل موارد سابق این بیت المال است که از ناکارآمدی مدیران غیرمتخصص و ناکاربلد ضربه جبران ناپذیر می خورد.

وزارت ورزش، رویانیان را به دادگاه کشاند/«سوپر سوپر ترکمنچای»