آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان

آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان
آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان
با گروه آموزشی پردیسان بصورت حرفه ای با تیمی آموزش دیده و مجرب با خدمات تخصصی از مبتدی تا پیشرفته در محیطی شاد و آرام با امکانات آموزشی و رفاهی مناسب بصورت حرفه ای زبان مورد علاقه خود را فرا بگیرید

گروه آموزشی پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان 10 آذرماه سال 1384 کار خود را با یک شعبه در تهران آغاز نمود و پس از همکاری با چند آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و شهرستان ها در سال 1393 به صورت مستقل در چهار منطقه استراتژیک شهر تهران: نارمک، تهرانپارس، ولیعصر (عج) و پونک فعالیت خود را به صورت حرفه ای و با تیمی آموزش دیده ادامه داد. در سال 95 با یاری خداوند و توجه شما همراهان همیشگی و نیز درخواست بسیاری از زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی، شعبه نوبنیاد در فروردین ماه 95 و شعبه صادقیه در مهرماه همان سال افتتاح گردید که امید است همچون گذشته با ارائه خدمات حرفه ای خود، رضایت شما را فراهم آوریم.

خدمات تخصصی ارائه شده در شعب آموزشگاه زبان پردیسان از مبتدی تا پیشرفته با ارائه مدرک معتبر به زبان آموزان می باشد. در تمامی شعب آموزشگاه زبان پردیسان سعی شده است برای کودکان عزیزمان محیطی شاد و آرام با امکانات آموزشی و رفاهی فراهم گردد.

http://pardisan-edu.com/
هنگام تماس بگویید آگهی را در آس ترینها دیده اید: 77189018-021
021-77189011
تهران، خیابان آیت (نارمک)، میدان نبوت (هفت حوض)، ابتدای خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ)، بعد از چهار راه لادن، پلاک 459

ارسال پیام برای صاحب آگهی

آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان